Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
Kód: 170107Související produkty
Bylinný porcovaný čaj - Rakytníkový - 20 x 2 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
3,05 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Alerstop - 20 x 1,2 g
skladem
(3 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Anticholest - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Antiurin - 20 x 1,2 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Cévní - 20 x 1,5 g
skladem
(3 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Děčínská směs - 20 x 1,0 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Dobré trávení - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Dobrou noc - 30 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Flegmatik - 20 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
Zlatobýl, černý bez a řebříček přispívají k vylučování vody z organismu - čištění.
Složení: zlatobýl nať 20 %, jablka, šípek, jahodník list, černý bez květ 10 %, řebříček nať 5 %, průtržník nať, pivoňka květ, celer semeno
Výrobek obsahuje celer.
Pije se 1 - 2 x denně. Možno pít dlouhodobě.
Příprava nálevu: Jedna rovná polévková lžíce se přelije 1/4 litrem vroucí vody, nechá se v zakryté nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Bylinný porcovaný čaj - Sugarstop - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Zelený sypaný čaj - Green Earl Grey - 70 g
skladem
(2 ks)
82 Kč
Měrná cena:
1,17 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Celík zlatobýl - 20 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
42 Kč
Měrná cena:
2,10 Kč / 1 ks
Zelený sypaný čaj - Green & Ginger & Lemon - 70 g
skladem
(2 ks)
95 Kč
Měrná cena:
1,36 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Dobré trávení - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Fenykl - 20 x 2 g
skladem
(1 ks)
45 Kč
Měrná cena:
2,25 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Bez černý květ - 30 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
67 Kč
Měrná cena:
3,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Prostatin - 20 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Novinka
Bylinný sypaný čaj - Zelený Rooibos - 70 g
skladem
(1 ks)
77 Kč
Měrná cena:
1,10 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Střevní - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
