Bylinný porcovaný čaj - Štíhlá linie - 20 x 1,5 g
Kód: 170234Související produkty
Bylinný sypaný čaj - Alerstop - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Anticholest - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 200 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
114 Kč
Měrná cena:
0,57 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Děčínská směs - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobré trávení - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobrou noc - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
Navozuje pocit sytosti a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.
Složení: proskurník kořen, čekanka nať, černý bez květ, máta peprná nať, len semeno, pýr kořen, chaluha bublinatá, trnka květ, lékořice kořen
Čaj se pije 2 x denně mezi jídly, možno i dlouhodobě.
Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595122315269 |
Zelený sypaný čaj - Green & Ženšen - 70 g
skladem
(2 ks)
73 Kč
Měrná cena:
1,04 Kč / 1 g
Polozelený sypaný čaj - China Oolong Se Chung - 70 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
82 Kč
Měrná cena:
1,17 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Pleťový - 20 x 1,2 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Rooibos Černý rybíz - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
55 Kč
Měrná cena:
2,75 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Sléz maurský - 30 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
74 Kč
Měrná cena:
3,70 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Mykotin - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Rooibos - 20 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Bylinný sypaný čaj - Rooibos Jahoda - 70 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
0,87 Kč / 1 g
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
