Bylinný porcovaný čaj - Děčínská směs - 20 x 1,0 g
Kód: 170207Související produkty
Bylinný sypaný čaj - Alerstop - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Anticholest - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 200 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
114 Kč
Měrná cena:
0,57 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Děčínská směs - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobré trávení - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobrou noc - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
Sléz, proskurník a máta přispívají k normální činnosti dýchacích cest.
Složení: sléz květ 20 %, jahodník list, fenykl plod, proskurník kořen 10 %, len semeno, jitrocel list, lékořice kořen, černý bez květ, máta peprná nať 5 %
Pije se 1 - 3 x denně.
Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595122315054 |
Bylinný porcovaný čaj - Laktační - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Sugarstop - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Alerstop - 20 x 1,2 g
skladem
(3 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný sypaný čaj - Karkade (ibišek súd.)- 70 g
skladem
(2 ks)
55 Kč
Měrná cena:
0,79 Kč / 1 g
Černý sypaný čaj - Earl Grey - 70 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
86 Kč
Měrná cena:
1,23 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Jaterní - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Novinka
Kniha Léčivé rostliny 2 - Evropa - 1 ks
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
349 Kč
Měrná cena:
349 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Mateřídouška - 30 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
42 Kč
Měrná cena:
1,40 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Žaludeční - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
67 Kč
Měrná cena:
2,23 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
