Bylinný porcovaný čaj - Čistící s červenou řepou - 20 x 1,5 g
Kód: 170206Související produkty
Bylinný sypaný čaj - Alerstop - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Anticholest - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 200 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
114 Kč
Měrná cena:
0,57 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Děčínská směs - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobré trávení - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobrou noc - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
K očistným kúrám, zejména po užívání antibiotik i jiných léků.
Složení: červená řepa 30 %, čekanka nať, kopřiva list, vřes nať, šípek, smetanka list, violka trojbarevná nať, fazole plod bez semen, pýr kořen
Čaj je možné pít dlouhodobě, 1 - 3 x denně.
Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595122315047 |
Bylinný porcovaný čaj - Mykotin - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Rooibos Černý rybíz - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
55 Kč
Měrná cena:
2,75 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Ledvinový - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Kontryhel - 20 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
44 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Vrbovka - 30 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
58 Kč
Měrná cena:
2,90 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Dobrou noc - 30 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný sypaný čaj - Rooibos Lemon - 70 g
skladem
(2 ks)
63 Kč
Měrná cena:
0,90 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Lípa - 20 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
55 Kč
Měrná cena:
2,75 Kč / 1 ks
Novinka
Bylinný sypaný čaj - Zelený Rooibos - 70 g
skladem
(1 ks)
77 Kč
Měrná cena:
1,10 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Žaludeční - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
67 Kč
Měrná cena:
2,23 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
