Bylinný porcovaný čaj - Flegmatik - 20 x 1,5 g
Kód: 170211Související produkty
Bylinný sypaný čaj - Alerstop - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Anticholest - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 200 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
114 Kč
Měrná cena:
0,57 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Děčínská směs - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobré trávení - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobrou noc - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
Čaj je vhodný při neurózách a předrážděnosti.
Složení: dobromysl nať, meduňka nať, mateřídouška nať, chmel šištice, vrba kůra, majoránka nať, levandule květ, vrbovka úzkolistá nať, vřes nať
Může se pít dlouhodobě, 1 - 3 x denně.
Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595122315092 |
Bylinný porcovaný čaj - Anticholest - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Životabudič - 20 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
66 Kč
Měrná cena:
3,30 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Bez černý květ - 30 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
67 Kč
Měrná cena:
3,35 Kč / 1 ks
Zelený sypaný čaj - Green Earl Grey - 70 g
skladem
(2 ks)
82 Kč
Měrná cena:
1,17 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Střevní - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Šalvěj - 30 x 2 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
60 Kč
Měrná cena:
3 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Mykotin - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Žlučníkový - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný sypaný čaj - Rooibos Lemon - 70 g
skladem
(2 ks)
63 Kč
Měrná cena:
0,90 Kč / 1 g
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
