Bylinný porcovaný čaj - Žlučníkový - 20 x 1,5 g
Kód: 170240Související produkty
Bylinný sypaný čaj - Alerstop - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Anticholest - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 200 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
114 Kč
Měrná cena:
0,57 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Děčínská směs - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobré trávení - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobrou noc - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
Máta, řepík a jablečník působí příznivě na trávení a žlučník.
Složení: máta peprná nať 25 %, smetanka list, čekanka nať, ostružiník list, měsíček květ, kurkuma kořen, řepík nať 5 %, jablečník nať 5 %, oman kořen
Pije se nejlépe po jídle, 1 - 3 x denně.
Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595122315306 |
Bylinný porcovaný čaj - Antiurin - 20 x 1,2 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Pro těhotné ženy - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Zahřívací se zázvorem 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
60 Kč
Měrná cena:
3 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Celík zlatobýl - 20 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
42 Kč
Měrná cena:
2,10 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Vrbovka - 30 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
58 Kč
Měrná cena:
2,90 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Průduškový - 20 x 1,3 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Žaludeční - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
67 Kč
Měrná cena:
2,23 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Hemopur - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Rakytníkový - 20 x 2 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
3,05 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Máta peprná - 20 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
42 Kč
Měrná cena:
2,10 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
