Bylinný porcovaný čaj - Mykotin - 20 x 1,5 g
Kód: 170247Související produkty
Bylinný sypaný čaj - Alerstop - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Anticholest - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 200 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
114 Kč
Měrná cena:
0,57 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Děčínská směs - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobré trávení - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobrou noc - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
Směs bylin na pročištění organismu.
Složení: heřmánek květ, pravý zelený čaj, bez černý květ, řepík nať, ořešák list, bazalka nať, šalvěj list, rozmarýn list, eukalyptus list
Obsahuje kofein 0,46 g/100 g sušiny.
Pije se 1 - 3 x denně. Po šesti týdnech užívání udělat týden přestávku.
Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595122314620 |
Bylinný sypaný čaj - Rooibos Jahoda - 70 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
0,87 Kč / 1 g
Bylinný porcovaný čaj - Pohanka - 20 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Vrbovka - 30 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
58 Kč
Měrná cena:
2,90 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Urologický - 30 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Kontryhel - 20 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
44 Kč
Měrná cena:
2,20 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Smetanka kořen - 20 x 2 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
52 Kč
Měrná cena:
2,60 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Dobré trávení - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný sypaný čaj - Karkade (ibišek súd.)- 70 g
skladem
(2 ks)
55 Kč
Měrná cena:
0,79 Kč / 1 g
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
