Bylinný porcovaný čaj - Kloubní - 20 x 1,5 g
Kód: 170219Související produkty
Bylinný sypaný čaj - Alerstop - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Anticholest - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 200 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
114 Kč
Měrná cena:
0,57 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Děčínská směs - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobré trávení - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobrou noc - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
Kopřiva, vrba a přeslička přispívají k dobrému stavu kloubů.
Složení: kopřiva list 30 %, černý bez plod, fazole plod bez semen, vřes nať, vrba kůra 5 %, truskavec nať, přeslička nať 5 %, tužebník nať, pýr kořen
Pije se 1- 3 x denně, po 6 týdnech učinit týden přestávku.
Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595122315153 |
Bylinný porcovaný čaj - Mykotin - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Antiurin - 20 x 1,2 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Šípek - 20 x 3 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
2,70 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Slinivkový - 30 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Metabolik - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Revstop - 30 x 1,2 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Rooibos Lesní plody - 20 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
58 Kč
Měrná cena:
2,90 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Pleťový - 20 x 1,2 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
