Bylinný porcovaný čaj - Hepčík s echinaceou - 20 x 1,5 g
Kód: 170213Související produkty
Bylinný sypaný čaj - Alerstop - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Anticholest - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Antiurin - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Čistící s červenou řepou - 200 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
114 Kč
Měrná cena:
0,57 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Děčínská směs - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobré trávení - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Bylinný sypaný čaj - Dobrou noc - 50 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
54 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 g
Detailní popis produktu
Máta, šípek a třapatka podporují přirozenou obranyschopnost organismu a normální funkci horních dýchacích cest.
Složení: máta peprná nať 20 %, šípek 20 %, černý bez květ, černý rybíz list, jitrocel list, vrba kůra, šalvěj nať, třapatka kořen 5 %, tužebník nať
Pije se 1 - 3 x denně.
Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 - 15 minut louhovat.
Bylinný čaj s nezaměnitelným puncem jedinečnosti a kvality vyrobený podle původní receptury Valdemara Grešíka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čaje |
|---|---|
| EAN: | 8595122315122 |
Bylinný porcovaný čaj - Migstop - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Vitakřemík - 30 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Prostatin - 20 x 1,5 g
skladem
(1 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Zahřívací se zázvorem 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
60 Kč
Měrná cena:
3 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Pro těhotné ženy - 20 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
47 Kč
Měrná cena:
2,35 Kč / 1 ks
Zelený sypaný čaj - Green & Ženšen - 70 g
skladem
(2 ks)
73 Kč
Měrná cena:
1,04 Kč / 1 g
Novinka
Bylinný porcovaný čaj - Heřmánek - 30 x 1,5 g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
55 Kč
Měrná cena:
1,83 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Anticholest - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Bylinný porcovaný čaj - Lymfatický - 30 x 1,5 g
skladem
(2 ks)
61 Kč
Měrná cena:
2,03 Kč / 1 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
