Tělové mléko medové - Pleva - 200g
Kód: 490431Detailní popis produktu
K výživě a regeneraci pokožky celého těla, hydratuje a zpomaluje stárnutí pokožky, lehce se vstřebává a krásně voní po medu.
Medová mast s propolisem - Pleva - 20g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
119 Kč
Měrná cena:
5,95 Kč / 1 g
Vlasová voda s mateří kašičkou - Pleva - 115g
skladem
(2 ks)
130 Kč
Měrná cena:
1,13 Kč / 1 g
Dárková sada malých mýdel - Pleva - 3 x 19 g
skladem
(2 ks)
96 Kč
Měrná cena:
1,68 Kč / 1 g
Balzám na popraskanou pokožku - Pleva - 30g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
148 Kč
Měrná cena:
4,93 Kč / 1 g
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
