Pleťový krém s medem noční - Pleva - 50g
Kód: 490412Detailní popis produktu
Vyživuje a regeneruje, zlepšuje prokrvení pleti, příjemná medová vůně.
Vlasová voda s propolisem - Pleva - 115g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
129 Kč
Měrná cena:
1,12 Kč / 1 g
Dárková sada malých mýdel - Pleva - 3 x 19 g
skladem
(2 ks)
96 Kč
Měrná cena:
1,68 Kč / 1 g
Guarana v medu - Pleva - 250g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
178 Kč
Měrná cena:
0,71 Kč / 1 g
Kakaové boby v medu - Pleva - 250g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
196 Kč
Měrná cena:
0,78 Kč / 1 g
Květový pyl v medu - Pleva - 250g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
165 Kč
Měrná cena:
0,66 Kč / 1 g
Mateří kašička v medu - Pleva - 250g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
195 Kč
Měrná cena:
0,78 Kč / 1 g
Pohyb v medu - Pleva - 250g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
193 Kč
Měrná cena:
0,77 Kč / 1 g
Propolis v medu - Pleva - 250g
po objednání do pátku do 11 hod skladem každé pondělí
167 Kč
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 g
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
